TOP - ART

TOP - ART

niedziela, 23 listopada 2014

Vocal

Warsztaty muzyczne 

  Zespół wokalny  „Seniors group”

Potrzeba śpiewania występuje w każdym z nas. Niezależnie, czy mamy takie umiejętności czy też nie. Wydaje się, że jest to swoistego rodzaju terapia, wymuszana przez nasz organizm. Ale nie o terapię nam chodzi. Chodzi o możliwość śpiewania, które nie tylko nam sprawia przyjemność, ale sprawia też przyjemność słuchaczom.
Jest wiele grup wokalnych, w tym chórów, gdzie  można realizować  swoje muzyczne upodobania.  W większości są to grupy ludzi młodych lub w tzw.  wieku średnim. Zdarzają się też grupy zrzeszające ludzi starszych. Młodzi najczęściej określają to mianem „Kółko różańcowe zawodzących babć i dziadków”, i ten repertuar, który śpiewają, jest w sam raz dla nich.  To bardzo niesprawiedliwe określenia.
O nie, nie o takie prezentacje nam chodzi.


Nie dziwimy się młodym, którzy uprawiają repertuar klasyczny i rozrywkowy. Natomiast dlaczego seniorów klasyfikować tylko w repertuarze klasycznym, czy np. biesiadnym. My robimy inaczej.
Tworzymy zespół seniorów, śpiewający repertuar rozrywkowy, a więc tym wyróżniamy się od innych tego typu grup.  I to jest nasza siła!!! „Seniors goup” to jest to!!!

A więc „Cała sala śpiewa z nami!!!!"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz